We speak English - tel. nr. +420 777 984 693

Reference

Co o nás říkají naši klienti

Měl jsem můj nový oblek z Vašeho krejčovství na několika akcích a odezva byla velmi pozitivní. Rád bych Vám poděkoval za skvěle odvedenou práci! Příležitostně bych se možná zastavil zkrátit rukáv o 0,5 cm, pokud je to možné, ale ještě chvíli počkám, jak si oblek sedne.

– David Bouma

Dobrý den paní Špringerová, dnes jsem si zkoušel oblek a košili na zítřejší ples a je to fakt pecka,jsem z toho nadšený.Takže ještě jednou moc děkuji a určitě se ještě za Vámi zastavím ohledně dalších košil.

– Petr Heinisch

V krejčovství Špringer jsem si nechal ušít košili a sako na míru (bespoke). Ocenil jsem velký výběr vysoce kvalitních materiálů, ze kterých si musí vybrat opravdu každý. V tomto směru jsem velmi ocenil i dobré rady paní Špringerové ohledně výběru kombinací barev a materiálů. Perfektní ušití se zkouškou zaručilo, že věci dokonale sedí. Zvláště u košile je to zcela nový pocit, jakého u konfekčních košil, které si lidé kupují masivně asi nelze vůbec dosáhnout. Služby krejčovství Špringer mohu vřele doporučit každému, kdo vyhledává výborně vypadající společenské oblečení, ve kterém se navíc chce skvěle a pohodlně cítit. Do tohoto krejčovství se brzy opět vrátím.

– Václav Nedbal

Již 10 let jsem stálou zákaznicí Krejčovství Springer. Vždy spokojená - výběr z kvalitních látek, perfektní vypracování, příjemná a profesionální paní Hana. Čím si udělám radost na jaro/léto 2017.... ?

– Alexandra Doušová
Kontakty:
Na tel. č. +420 604 235 787 lze dohodnout schůzku i mimo uvedenou dobu.

Anny Letenské 937/12
120 00 Praha 2
tel.: +420 604 235 787

Otevírací doba:
Út a Čt 8:00 - 17:00

Praha
Napište nám