We speak English - tel. nr. +420 777 984 693

Časté dotazy

O všem co Vás zajímá

1. Jak si vybrat vhodný materiál na oblek?

Není ani tak důležitá značka vlny, vzhledem k tomu, že naprostá většina prodejců nejsou výrobci. Pouze si do výroby zadávají vlastní dezény. Důležitá je především kvalita vlny, která je určena způsobem tkaní a typem vlny. Hranice opravdu kvalitního vlněného materiálu je 120S. Veškeré materiály s vyšším počtem útků jsou již opravdu dobré. Obecně samozřejmě platí, že materiály s vyšším označením jsou kvalitnější, vzdušnější, méně mačkavé a trvanlivější.

2. Co je opravdový oblek na míru?

Jediný opravdový oblek na míru je bespoke, tj. šitý klasicky krejčovsky, včetně zkoušky. Spousta firem v ČR nabízí obleky, šité formou MTM (MADE TO MEASURE), kdy Vám po změření dodají rovnou hotový oblek. Tato metoda vznikla v západoevropských zemích z důvodu, že pro spoustu zákazníků je oblek šitý na míru (tj. bespoke) finančně nedostupný. V ČR je ale situace zcela odlišná. Je realitou, že obleky šité metodou MTM jsou často ve stejné nebo i vyšší cenové relaci než obleky krejčovsky šité na míru. I naše krejčovství Vám nabídne obleky a košile šité bespoke za ceny lepší než máte u většiny výrobců obleků MTM, přičemž kvalita provedení a celkové „sednutí“ obleku je naprosto nesrovnatelné.

3. Kolik u nás stojí oblek na míru?

U nás koupíte dvoudílný oblek na míru od 20 000,- Kč do 23 000,- Kč, podle výběru svrchního materiálu (vlny kvality 110S až 160S od těch nejlepších britských výrobců). Všechny naše výrobky jsou pro firemní zákazníky daňově uznavatelným nákladem. Pro všechny naše stálé klienty pak máme jednou ročně malé překvapení ve formě slevové akce na konkrétní výrobek. Naše oděvy na míru mají zcela výjimečný poměr kvality a ceny.

4. Kolik času je zapotřebí k výrobě obleku na míru a kolik zkoušek je nutno absolvovat?

V našich krejčovstvích jsme schopni Vám ušít expresně oblek do 10 dnů. Běžná doba ušití je cca 4 týdny. Pokud jde u zkoušku u 90% našich zákazníků je nutná pouze jedna zkouška a to díky naší důmyslné firemní technologii při výrobě obleku na míru.

Kontakty:
Na tel. č. +420 604 235 787 lze dohodnout schůzku i mimo uvedenou dobu.

Anny Letenské 937/12
120 00 Praha 2
tel.: +420 604 235 787

Otevírací doba:
Út a Čt 8:00 - 17:00

Praha
Napište nám